Libratus – egzaminy

libratus_infoPodajemy proponowane terminy egzaminów klasyfikacyjnych dla dzieci przebywających poza granicami kraju:

  • 20 czerwca – 12 lipca 2015r.,
  • 3 – 9 sierpnia 2015r.,
  • 24 – 31 sierpnia 2015r.

Zespoły nauczycielskie zajmujące się Libratusem:

  • Zespół klas 0-3: Karolina Kruk, Martyna IdzikowskaJoanna Sanigórska.
  • Zespół klas 4-6: Danuta Sobczyk, Agnieszka Wojtas, Aleksandra Słabiak.
  • Przewodniczący: Agnieszka Wojtas

 

Przypominamy, że do ukończenia szkoły podstawowej w Polsce wymagane jest przystąpienie do sprawdzianu po klasie szóstej. (liczba uzyskanych punktów (wynik sprawdzianu) nie ma wpływu na promocję).

Termin sprawdzianu po klasie szóstej wyznaczono na dzień: 1 kwietnia 2015r.

Termin dodatkowy: 1 czerwca 2015r.

Szczegółowe informacje można zaleźć na stronie: szóstoklasisty na stronie CKE: http://www.cke.edu.pl/index.php/sprawdzian-left/o-sprawdzianie

Jeżeli dziecko nie przystąpi do sprawdzianu po szóstej klasie, to nawet jeśli przystąpi do pozostałych egzaminów klasyfikacyjnych, to nie uzyska promocji do kolejnej klasy i nie będzie mogło kontynuować nauki.

W związku z tym pragniemy zaproponować państwu rozważenie zmian terminu pozostałych egzaminów na czerwcowy termin sprawdzianu szóstoklasisty (3.06.2014r.), aby nie było konieczności dwukrotnego przyjazdu na egzaminy do Polski. Co więcej zachęcamy, aby spróbowali przyjechać państwo z dzieckiem na sprawdzian szóstoklasisty oraz w miarę możliwości na pozostałe egzaminy klasyfikacyjne, aby mogło ono kontynuować dalszą naukę w szkole. Czasem pomimo, że termin początkowo wydaje się dla państwa niemożliwy do zrealizowania, to jednak z doświadczenia wiemy że udaje nam się wspólnie ustalić dogodne terminy egzaminów. Jedynymi terminami których nie jesteśmy w stanie zmienić są terminy 01.04.2015r. oraz 01.06.2015r. są terminy również nam narzucone.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszą szkołą .

tel.: 042-656-19-09, e-mail: informacja@kornelowka.edu.pl

 

Komentarze są wyłączone.