Children around the World – wyniki

piąta edycja konkursu plastyczno-językowy „Children around the World” organizowanego przez Prywatną Szkołę Podstawową Kornelówka dobiegł końca.

Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III szkół podstawowych oraz przedszkoli.

Jego celem było zainteresowanie uczestników sytuacją dzieci na świecie, kulturą, tradycją krajów, w których dorastają ich rówieśnicy, zachęcenie do nauki języków obcych poprzez różnego rodzaju aktywności, a także rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi, rozbudzanie fantazji, wyobraźni twórczej oraz wrażliwości artystycznej.

Jury nagrodziło 7 prac w dwóch kategoriach: 5-7 lat oraz 8-9 lat.

8-9 lat:

1 miejsce – Weronika Krupińska SP Nr 4 w Zgierzu

2 miejsce –  Zuzanna Mikołajczyk SP Nr 122 w Łodzi

3 miejsce –  Stefan Barański SP Nr 122 w Łodzi

Wyróżnienie: Nadia Olczak SP Nr 4 w Zgierzu

5-7 lat:

1 miejsce –  Wiktoria Idczak SP Nr 160 w Łodzi

2 miejsce –  Illia Demchenko SP Nr 160 w Łodzi

3 miejsce –  Taim Keba SP Nr 4 w Zgierzu

Oceniane były twórcza pomysłowość i wyobraźnia oraz ogólna estetyka wykonania.

Rozdanie nagród nastąpi 24 maja 2019r. o godzinie 15.00 w  siedzibie Prywatnej Szkoły Podstawowej Kornelówka, ul. Sucharskiego 3 w Łodzi.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a nauczycielom prowadzącym dziękujemy za zaangażowanie.

Dziękujemy firmom Polanglo, Moje Bambino oraz Znak za wsparcie i pomoc w zorganizowaniu nagród dla laureatów konkursu.