Children around the world

KONKURS

,,Children around the world” – Konkurs plastyczno-językowo-kulturowy skierowany do przedszkolaków oraz uczniów klas I-III szkoły podstawowej.

z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, serdecznie zapraszamy Państwa oraz Państwa podopiecznych do wzięcia udziału w V edycji konkursu plastyczno-językowo-kulturowego organizowanym przez Prywatną Szkołę Podstawową KORNELÓWKA, zatytułowanym „Children around the world”.

Zadaniem uczestników jest stworzenie pracy plastycznej przedstawiającej dzieci z różnych krańców świata. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 5 – 9 lat.

Celem konkursu jest zainteresowanie uczestników konkursu sytuacją dzieci na świecie, kulturą, tradycją krajów, w których dorastają ich rówieśnicy, zachęcenie do nauki języków obcych poprzez różnego rodzaju aktywności,
a także rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi, rozbudzanie fantazji, wyobraźni twórczej oraz wrażliwości artystycznej.

Organizatorami konkursu są
Szkoła Podstawowa KORNELÓWKA oraz Fundacja DAR EDUKACJI

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka oraz organizacji UNICEF

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa znajdują się w załącznikach.

Zachęcamy do udziału.

Koordynatorzy konkursu