My winter holidays – postcard/ wyniki

Piąta edycja konkursu językowego – plastycznego „My winter holidays – postcard” organizowanego przez Prywatną Szkołę Podstawową Kornelówka dobiegła końca.

Cieszymy się bardzo, że wzbudził on duże zainteresowanie wśród uczniów i nauczycieli. Otrzymaliśmy 143 prace z 17 szkół z Łodzi.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz Szkoły Języków Obcych i Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge Assessment English – British Centre.

Konkurs skierowany był do uczniów klas III-VIII szkół podstawowych. Miał on na celu zachęcenie dzieci do nauki języka angielskiego poprzez różnego rodzaju  aktywności oraz rozwijanie ich umiejętności językowych.

Jury nagrodziło 11 prac w dwóch kategoriach: klasy III i klasy IV-V oraz VI – VIII.

Klasy III:

• 1 miejsce –  Justyna Wesołowska SP Nr 26 w Łodzi
  • 2 miejsce –  Julian Szymioł SP Nr 173 w Łodzi
  • 3 miejsce –  Dawid Pałczyński SP Nr 4 w Zgierzu

Klasy IV – V:

• 1 miejsce – Krzysztof Sowiński SP Nr 184 w Łodzi
  • 2 miejsce –  Amelia Sienkiewicz SP Nr 205 w Łodzi
  • 3 miejsce –  Julia Kacperczyk SP Nr 184 w Łodzi
  • Wyróżnienie: Blanka Michalak SP Nr 184 w Łodzi

Klasy VI – VII:

• 1 miejsce – Julia  Budzisz SP Nr  120 w Łodzi
  • 2 miejsce –  Julia Nowak SP Nr 164 w Łodzi
  • 3 miejsce –  Kinga Krawczyk SP Nr 120 w Łodzi
  • Wyróżnienie: Julia Przednówek SP Nr 205  w Łodzi

Oceniane były zarówno forma językowa, jak i plastyczna – forma wypowiedzi, poprawność wypowiedzi, poprawność językowa, staranność wykonania, strona graficzna, pomysł, format pracy.

Uroczyste rozdanie nagród i wyróżnień, odbędzie się 9 marca 2019r. o godzinie 11.00 w  siedzibie Prywatnej Szkoły Podstawowej Kornelówka, ul. Sucharskiego 3 w Łodzi, podczas Dnia Otwartego szkoły.

Tego dnia  można było również obejrzeć wystawę wszystkich prac konkursowych. Galeria prac znajduje się również na szkolnym facebooku.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a nauczycielom prowadzącym dziękujemy za zaangażowanie.

Instytucjom moje BAMBINO, Polanglo, Znak, Oxford, Bartolini Air oraz Atas serdecznie dziękujemy za wsparcie i ufundowanie nagród.

Categories: Informacja, Zapowiedź