MINI RECYCLINGOWY ZAWRÓT GŁOWY/ wyniki

Pierwsza edycja konkursu ekologiczno – plastycznego „MINI RECYCLINGOWY ZAWRÓT GŁOWY” organizowanego przez Prywatną Szkołę Podstawową Kornelówka dobiegła końca.

Otrzymaliśmy 7 prac z 4 łódzkich przedszkoli.

Konkurs adresowany jest do grup przedszkolnych i nauczycieli przedszkoli z terenu Łodzi.

Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci idei segregacji odpadów, podnoszenie świadomości ekologicznej wśród przedszkolaków, kształtowanie i rozwijanie umiejętności plastyczno – technicznych oraz wyobraźni dziecka, kształcenie zdolności artystycznych.

Zadaniem uczestników było stworzenie zabawki z recyclingu.

Jury wybrało trzy najlepsze prace.

I miejsce – gra wykonana przez grupę z PM Nr 48. Opiekun: Joanna Szymczak, Edyta Rynkowska

II miejsce – kołyska wykonana przez grupę z PM Nr 48. Opiekun: Justyna Ramięga – Łaska, Renata Wojciechowska

III miejsce  – trambambula wykonana przez grupę z przedszkola Sezamkowo. Opiekun: Izabela Kowal, Patrycja Jędrzejczak.

Na rozdanie nagród zapraszamy WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW oraz LAUREATÓW. Uroczyste zakończenie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 9 marca 2019r. o godzinie 11.30 w  siedzibie Prywatnej Szkoły Podstawowej Kornelówka, ul. Sucharskiego 3 w Łodzi, podczas Dnia Otwartego szkoły.

Tego dnia  można było również obejrzeć wystawę wszystkich prac konkursowych. Galeria prac znajduje się również na szkolnym facebooku.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a nauczycielom prowadzącym dziękujemy za zaangażowanie.

Categories: Informacja, Zapowiedź