My winter holidays – postcard

Serdecznie zapraszamy do udziału w V edycji konkursu językowego dla uczniów klas III-VIII szkół podstawowych zatytułowanego “My winter holidays – postcard” organizowanego przez naszą szkołę.

Konkurs został objęty honorowym  patronatem Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz Szkoły Języków Obcych i Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge Assessment English – British Centre.

Celem konkursu jest zachęcenie dzieci do nauki języka angielskiego poprzez różnego rodzaju  aktywności oraz rozwijanie ich umiejętności językowych. W ubiegłym roku konkurs wzbudził duże zainteresowanie wśród uczniów i nauczycieli – otrzymaliśmy 162 prace z 27 szkół z województwa łódzkiego.

W załącznikach znajdują się: list przewodni, regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa.

Zachęcamy do udziału w konkursie,

Aleksandra Słabiak – szkolny koordynator konkursu

Zgłoszenie