Wszyscy świętujemy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Najbliższe dni to świętowanie tej uroczystości u nas w szkole.

Już 9 listopada zapraszamy Rodziców do uczestnictwa w naszych uroczystościach.

W tym dniu będziemy “wspólnie” z dziećmi ze Szkoły Polskiej w Katarze wieszać wstążki z życzeniami dla Polski oraz “wysyłać” do nieba balony. Akcja rozpoczyna się od rana, a od godziny 10:00 będziemy łączyć się na żywo z Katarem i przesyłać sobie relacje z uroczystości.

W tym dniu odbędzie się również uroczysty “Taniec ozobotów” – które zatańczą do Poloneza z filmu Pan Tadeusz (muz. Wojciech Kilar). Przypominamy, że nasze wydarzenie reprezentuje Polskę w Międzynarodowym Tygodniu Kodowania – jako jedno z najlepszych wydarzeń w Kraju (z 22 krajów realizowanych było około 1100 projektów).

9 listopada – obowiązuje strój galowy oraz – koniecznie – wykonany samodzielnie kotylion.

Zapraszamy zatem do udziału w naszych uroczystościach w dniu 9 listopada.

A tuż po 9 listopada – 12 listopada jest dniem wolnym od pracy.

14 listopada – Smacznie Zdrowo Kolorowo – Kuchnia Narodowa. Jeszcze dzisiaj wszystkie informacje dla uczestników.

ZAPRASZAMY!