Budżet uczniowski

Budżet uczniowski to akcja realizowana po raz pierwszy w roku szkolnym 2017/2018. Projekt polega na realizacji “Budżetu obywatelskiego” w warunkach szkolnych.

W 2017/2018 roku do wygrania były realizacje 3 projektów, każdy po 800 zł. Uczniowie mieli czas na zastanowienie się co chcą zrealizować, mieli opiekuna w postaci nauczyciela, wypełniali wniosek, który składali do konkretnego dnia i konkretnej godziny w sekretariacie szkoły. Po pierwszej selekcji nastąpiła kampania wyborcza, która zakończyła się prezentacją projektów przed całą społecznością szkolną. Dalej następiły WYBORY. W roku szkolnym 2018/2019 zostały zrealizowane 3 najlepsze projekty. A były nimi: Zakup pudełek na obuwie dla uczniów, zakup narzędzi do pielęgnacji szkolnego ogródka oraz realizacja kolejnej edycji MAM TALENT.

Gratulujemy realizacji wszystkich projektów i zachęcamy do składania formularzy w kolejnym roku szkolnym 2018/2019, gdzie do wygrania są 2 projekty po 800 zł.

Regulamin – >

Wniosek – >