Piknik i Dzień sportu

piknik_wrzesienSerdecznie zapraszamy na Rodzinny Piknik Prywatnej Szkoły Podstawowej “Kornelówka”, który odbędzie się w  piątek 25 maja od godziny 15.00. Podczas pikniku, oprócz rodzinnej, atmosfery, pięknej pogody zapewnimy państwu niezapomniane wrażenia w postaci występów naszych uczniów z okazji Dnia Mamy, Dnia Taty oraz Dnia Dziecka, turnieju szachowego (szkolnego), trampolin i innych niespodzianek.

Harmonogram dnia:

godz.: 10:00 – 12:00 – Dzień sportu z udziałem dzieci z łódzkich przedszkoli,

godz.: 14:00 – 15:30 – finał konkursu MAM TALENT (organizator: Kacper Żawko – klasa 5),

godz.: 15:30 – Rozdanie nagród w Konkursie plastyczno-językowym “Children around the world”

godz.: 15:00 – 17:00 – Piknik Rodzinny.

około godz.: 15:45 – występ naszych uczniów z okazji Dnia Mamy i Taty,

UWAGA!

Informujemy, że podczas pikniku odbędzie się aukcja prac plastycznych naszych uczniów. Dochód z aukcji przeznaczony będzie na wsparcie akcji “Adopcja na odległość”. Cena wywoławcza każdej z prac wynosi 10PLN.

W tym dniu do Państwa rąk trafi również kolejny już tomik twórczości naszych dzieci. Każdy z Rodziców będzie mógł zakupić “RADOŚĆ PISANIA”. Koszt publikacji zawierającej prace wszystkich uczniów to 15 PLN.

Serdecznie Zapraszamy.

 

Komentarze są wyłączone.