Children around the World – wyniki

Zakończyliśmy czwartą edycję konkursu plastyczno-kulturowo-językowego „Children around the World” organizowanego przez Prywatną Szkołę Podstawową Kornelówka.

Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III szkół podstawowych oraz przedszkoli województwa łódzkiego.

Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka oraz organizacji UNICEF.

Jego celem było zainteresowanie uczestników sytuacją dzieci na świecie, kulturą, tradycją krajów, w których dorastają ich rówieśnicy, zachęcenie do nauki języków obcych poprzez różnego rodzaju aktywności, a także rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi, rozbudzanie fantazji, wyobraźni twórczej oraz wrażliwości artystycznej.

Jury nagrodziło 8prac w dwóch kategoriach: 5-7 lat oraz 8-9 lat.

8-9 lat:

• 1 miejsce – Maksymilian Wójt  – SP Nr 4 w Skierniewicach,
  • 2 miejsce –  Michalina Wysocka – SP w Kęszycach,
  • 3 miejsce –  Maja Dyśko – SP w Głuchowie,
  • Wyróżnienie: Maciej Okraska – SP Nr 2 w Łowiczu.

5-7 lat:

• 1 miejsce –  Aleksander Czupryniak – Przedszkole Lokalne w Łaniętach,
  • 2 miejsce –  Oliwia Kubiak – Przedszkole w Strzegocinie,
  • 3 miejsce –  Aleksandra Żuber – PM Nr 81 w Łodzi.

Wyróżnienie: Patrycja Dećko – Przedszkole Małych Odkrywców w Skierniewicach

Oceniane były twórcza pomysłowość i wyobraźnia oraz ogólna estetyka wykonania.

Rozdanie nagród nastąpi 25maja 2018. o godzinie 15.30 w siedzibie Prywatnej Szkoły Podstawowej Kornelówka, ul. Sucharskiego 3 w Łodzi.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a nauczycielom prowadzącym dziękujemy za zaangażowanie.

Dziękujemy firmie Polanglo oraz wydawnictwom Cambridge English Language Assessment oraz Znak za wsparcie i pomoc w zorganizowaniu nagród dla laureatów konkursu.