Children around the world

serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji konkursu plastyczno-językowo-kulturowego dla uczniów klas I – III szkół podstawowych oraz przedszkoli, zatytułowanego “Children around the world“, organizowanego przez Prywatną Szkołę Podstawową “Kornelówka” w Łodzi. W poprzednich edycjach konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i opiekunów.

Celem konkursu jest zainteresowanie uczestników konkursu sytuacją dzieci na świecie, kulturą, tradycją krajów, w których dorastają ich rówieśnicy, zachęcenie do nauki języków obcych poprzez różnego rodzaju aktywności, a także rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi, rozbudzanie fantazji, wyobraźni twórczej oraz wrażliwości artystycznej.

Miło nam również poinformować, że konkurs został objęty patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka oraz organizacji UNICEF.

Prace można nadsyłać do 10 maja 2018r. Ogłoszenie wyników nastąpi do 18 maja, natomiast uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 25 maja 2018r.

W załączniku znajdują się regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy.

Zachęcamy do udziału w konkursie :)