„Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła”

Gratulujemy otrzymania wirtualnej odznaki.

Dzięki udziałowi w konkursie „Projekt z klasą” Twoja szkoła znalazła się w elitarnym gronie placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych swoich uczniów i została uhonorowana tytułem „Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła”.

Mapę Dobrze zaPROJEKTowanej Edukacji tworzą projekty edukacyjne zgłoszone w ośmiu kolejnych edycjach konkursu „Projekt z klasą”. Mapa pokazuje skalę zaangażowania w pracę metodą projektu w poszczególnych województwach.

Każda szkoła biorąca udział w kolejnych edycjach konkursu znalazła się w elitarnym gronie placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych swoich uczniów i została uhonorowana tytułem „Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła”.

Tytuł ten został potwierdzony specjalnym Certyfikatem oraz „wirtualną odznaką” do zamieszczenia na stronie internetowej placówki.