My winter holidays – postcard – wyniki

Czwarta edycja konkursu językowego „My winter holidays – postcard” organizowanego przez Prywatną Szkołę Podstawową Kornelówka dobiegła końca.

Cieszymy się bardzo, że wzbudził on duże zainteresowanie wśród uczniów i nauczycieli. Otrzymaliśmy 162 prace z 27 szkół z Łodzi i okolic.

Konkurs skierowany był do uczniów klas III-VII szkół podstawowych. Miał on na celu zachęcenie dzieci do nauki języka angielskiego poprzez różnego rodzaju  aktywności oraz rozwijanie ich umiejętności językowych.

Jury nagrodziło 12 prac w dwóch kategoriach: klasy III i klasy IV-V oraz VI – VII.

Klasy III:

• 1 miejsce –  Milena Królikowska, SP Nr 79 w Łodzi
  • 2 miejsce –  Olga Żydek, SP Nr 79 w Łodzi
  • 3 miejsce –  Alicja Wiechno, SP Nr 4 w Zgierzu
  • Wyróżnienie: Zofia Budzowska, SP Nr 4 w Zgierzu

Klasy IV – V:

• 1 miejsce – Wiktoria Matecka, SP Nr 114 w Łodzi
  • 2 miejsce –  Kacper Górski, SP Nr 30 w Łodzi
  • 3 miejsce –  Weronika Lerka, SP Nr 14 w Łodzi
  • Wyróżnienie: Cyprian Skrzyński, SP Nr 162 w Łodzi

Klasy VI – VII:

• 1 miejsce – Julia Budzisz, SP Nr 120 w Łodzi
  • 2 miejsce –  Maria Dąbrowska, SP Nr 120 w Łodzi
  • 3 miejsce –  Nadja Boronska, SP Nr 184 w Łodzi
  • Wyróżnienie: Weronika Mączyńska, SP Nr 120 w Łodzi

Oceniane były zarówno forma językowa, jak i plastyczna – forma wypowiedzi, poprawność wypowiedzi, poprawność językowa, staranność wykonania, strona graficzna, pomysł, format pracy.

Uroczyste rozdanie nagród i wyróżnień, odbędzie się 17 marca 2017r. o godzinie 11.00 w  siedzibie Prywatnej Szkoły Podstawowej Kornelówka, ul. Sucharskiego 3 w Łodzi, podczas Dnia Otwartego szkoły.

Tego dnia  można było również obejrzeć wystawę wszystkich prac konkursowych. Galeria prac znajduje się również na szkolnym facebooku.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a nauczycielom prowadzącym dziękujemy za zaangażowanie.

Instytucjom Cambridge English Assessment, Polanglo, Znak oraz Atas serdecznie dziękujemy za wsparcie i ufundowanie nagród.