Nowy Rok Szkolny 2017/2018

Już wkrótce rozpocznie się Nowy Rok Szkolny 2017/2018. Na uroczystość rozpoczęcia zapraszamy 4 września 2017 roku o godzinie 10:00. Wszystkie dzieci zapraszamy w strojach galowych.

Oto kilka niezbędnych informacji.

Przypominamy, że obecnie każda klasa szkoły podstawowej jest dotowana w postaci subwencji na zakup podręczników. Z tych środków Kornelówka zakupuje podręczniki, jednakże jak Państwo wiedzą  nasi uczniowie korzystają z zestawu podręczników i ćwiczeń do nauki języka angielskiego i francuskiego przystosowanych do poszerzonego 5 godzinnego cyklu (w tygodniu) nauki. Stąd też co roku, za podręczniki zostaje do dopłaty pewna kwota. Kwotę tę należy uiścić zaraz w pierwszych dniach września. Podręczniki będą do odbioru po opłaceniu podręczników, od wtorku 5 września. Do ceny podręczników doliczana jest również kwota na materiały plastyczne, które zakupuje Pani Zuzanna Kabała.

Prośmy o wpłaty na podręczniki 230zł (uczniowie wszystkich klas). Kwota ta może ulec niewielkiej zmianie (w dół lub w górę). Nierozliczona wartość zostanie Państwu zwrócona zaraz po rozliczeniu podręczników co powinno nastąpić do 11 września.

Już dzisiaj  zapraszam na pierwsze spotkanie nauczycieli z Rodzicami, które odbędzie się 5 września 2016 roku o godzinie 17:00. Obecność obowiązkowa.

Prosimy o wyposażenie dziecka w podstawowe elementy niezbędne do pracy w szkole: piórnik z ołówkiem, długopisem lub piórem, gumka, linijka, ekierka (dodatkowo klasa 5: kątomierz), podstawowy zestaw kredek. Uczniowie klas pierwszych powinni mieć zeszyty w trzy linie.  Uczniowie klas 4 – 5 zeszyty przedmiotowe.

Pozostałe wyposażenie w akcesoria do prac plastycznych oraz papier do malowania i rysowania zakupuje Pani od plastyki.

Do Państwa należy jednak zakup podręczników do nauczania Religii. Poniżej tytuły podręczników wraz z zeszytami ćwiczeń.

Do zobaczenia na rozpoczęciu Nowego Roku Szkolnego!